0

(FOTO: Daily Mirror)

PREMIJER LIGA: Istorija ispisana, Lester je šampion! (VIDEO)

Objavljeno: 02.05.16 u 23:17

Fudbaleri Totenhema odigrali su 2:2 sa ekipom Čelsija, čime su, dva kola pre kraja šampionata, ostali na nedostižnih sedam bodova u odnosu na Lester.

Nakon što su juče odigrali 1:1 protiv Mančester Junajteda, fudbaleri Lestera čekali su sa nestrpljenjem meč između gradskih rivala, Čelsija i Totenhema. Totenhemu je bila neophodna pobeda kako bi zadržao šansu da nadoknadi minus do kraja prvenstva.

To kao da je motivisalo „Pevce“, pa su poveli golom Kejna u 35. minutu, nakon asistencije Lamele.

(Youtube/VIRALSME Mania)

NESVAKIDAŠNJE, NEVEROVATNO I NEPONOVLJIVO: Evo zašto je Lester bez premca (VIDEO)

Na 2:0 povisio je Son, minut pred kraj poluvremena.

(Youtube/Joel Ode)

Ipak, u 58. minutu, Kejhil smanjuje na 2:1.

(Youtube/Ibrahimovic The Boss)

Rezultat koji je odgovarao Totenhemu bio je na snazi do 83. minuta, kad je loptu na sredini primio Eden Azar, a zatim, nakon duplog pasa sa Koštom, postigao prelep gol kojim je Lester i zvanično postao šampion Engleske.