0

KOSTIĆ JUNAK AJNTRAHTA: Srbin sa dva gola doneo pobedu timu iz Frankfurta (VIDEO)

Objavljeno: 04.02.20 u 21:25

Fudbaleri Ajntrahta slavili su protiv Lajpciga u DFB Pokal kupu sa 3:1, a u strelce se upisao i srpski fudbaler Filip Kostić.

Domaćin je bio ubedljiv protiv tima koji je bolje plasiran u Bundesligi i pobedom se tim iz Ajntrahta plasirao u četvrtfinale kupa.

ODABRANO DRUŠTVO: Filip Kostić u konkurenciji za igrača meseca Bundeslige!

Do vođstva je Ajntraht došao golom Silve sa ‘bele tačke’ u 17. minutu meča, Srbin je prvi gol postigao u 51. minutu. Današnji pogodak podseća na onaj koji je postigao protiv Španije u dresu Srbije do 21 godine. Istrčao je kontru oko pedesetak metara i poslao smireno loptu u mrežu.

FILIP KOSTIĆ ODLUČAN: Poštujem Crnu Goru, ali čekaću na Srbiju koliko god da treba!

Kostić je u petom minutu nastavka postigao još jedan gol i postao potpuni heroj Ajntrahta. Dani Olmo novajlija iz Dinama postigao je gol za goste u 68. minutu.