3

OD GOTOVOG VERESIJA: Pogledajte svih šest pogodaka sa Zvezdine ‘generalke’ i evrogol Milijaša (VIDEO)

Objavljeno: 11.02.17 u 18:08

Crvena zvezda je u svojoj generalnoj probi pred nastavak sezone remizirala sa Volgarom rezultatom 3:3, a evo i svih pogodaka sa tog meča.

Imala je Crvena zvezda prednost od 3:1 do pred sam kraj meča sa Volgarom, ali su mladi i neiskusni igrači koje je danas na teren poslao Miodrag Božović, to prokockali u poslednja dva minuta i tako je možda ostao ‘gorak ukus’ pred nastavak Superlige Srbije.

‘OPET SEVA MIKIJEVA LEVA’: Golčina Nenada Milijaša, Zvezda u poslednja dva minuta primila dva gola!

Golove za crveno-bele postigli su Andrija Luković iz penala, Predrag Sikimić i Nenad Milijaš iz slobodnog udarca, što je bio i najlepši momenat na današnjem meču.