2

TADIĆEVO RAZBIJANJE SITIJA: Srbin razara ‘Građane’! (VIDEO)

Objavljeno: 01.05.16 u 18:30

Dušan Tadić pokazuje da je jedan od najboljih asistenata u Evropi!

Sautempton vodi protiv Mančester Sitija rezultatom 2:1, a oba gola su direktna zasluga našeg fudbalera. Prvo je na fenomenalan način uposlio Šejna Longa za vođstvo u 25. minutu.

PREMIJER LIGA: Bajka (za sad) bez srećnog kraja, Lester (još uvek) bez titule (VIDEO)

(Youtube/FootyGoalsHD)

Samo tri minuta kasnije, još jedan potez za divljenje – sjajan pas u prazno za Manea kom nije bilo teško da plasira loptu u mrežu Sitija za velikih 2:0. Trenutni rezultat je 2:1, nakon što je Ihenačo postigao gol minut pred kraj poluvremena.

KOLEGE SU IZABRALE: Rijad Marez proglašen za najboljeg igrača Premijer lige (FOTO)