0

SERIJA A: Jovetić održava Inter u životu (VIDEO)

Objavljeno: 23.04.16 u 22:48

Fudbaleri Intera savladali su Udineze u prvom meču 35. kola italijanske Serije A rezultatom 3:1. Dva gola za Neroazure postigao je bivši fudbaler Partizana, Stevan Jovetič. Inter je ovom pobedom prišao na četiri boda Romi.

Fudbaleri Intera ostali su u trci za plasman u Ligu šampiona zahvaljujući pre svega Stevanu Jovetiću.

Jovetić je na meču sa Udinezeom postigao dva gola, po jedan u oba poluvremena (36. i 75. minut), čime je svom timu doneo preokret i veoma važna tri boda, dok je trijumf potvrdio Eder u zaustavnom vremenu. Pre toga, tim iz Udina je poveo u 9. minutu golom Teroa.

PRIMERA: Barsa se baš naljutila, Atletiko prati Katalonce u stopu (VIDEO)

Inter je četvrtoplasirani tim Serije A sa četiri boda manje od Rome koja je na trećem mestu. Udineze se nalazi na 14. poziciji.