0

PRIMERA: Real od 0:2 do 3:2 i prvog mesta na tabeli (VIDEO)

Objavljeno: 23.04.16 u 18:48

Real Madrid je uz dosta sreće savladao Rajo Valjakano kao gost 3:2 (1:2) i sada je lider na tabeli, bar narednih sat i po vremena.

Rajo je odigrao možda i najbolje poluvreme u istoriji kluba. Za svega 14 minuta postigao je dva gola protiv slavnog Reala. Prvo je Embarba u 7. minutu matirao Navasa, da bi samo sedam minuta kasnije isto učinio Miku. Ipka, „kralj“ se na vreme vratio u meč i preko Bejla je u 35. minutu smanjio na 2:1. Veliki hendikep za Real dogodio se u 42. minutu kada se povredio Benzema, što je loša vest pred meč sa Sitijem u polufinalu Lige šampiona. Pogotovo što je i Ronaldo u „bolnici“ i nije bio od pomoći drugarima danas.

Ipak, bez dvojice važnih igrača Real je stigao do preokreta. Prvo je Danilo asistirao rezervisti Lukasu u 52. minutu za 2:2, da bi u 81. minutu Bejl iskoristio veliku grešku odbrane Raja i pogodio za 3:2.

(Izvor: RuTube)