0

PRIMERA: Atletiko odneo bodove iz Baskije (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.15 u 22:25

Fudbaleri madridskog atletika savladali su Eibar sa 2:0 u mečzu 4. kola Primere odigranom na stadionu Munisipal de Ipurua.

Nakon bledog prvog poluvremena u kojem nije bilo pogodaka, ali ni previše šansi gosti su pogocima rezervista Koree i Fernanda Tores u drugih 45 minuta rešili pitanje pobednika. Domaći Eibar praktično jie imao nijednu ozbiljnu priliku za 90 minuta igre.

(Ozvor: Rutube/Если болеть, то только футболом)

Ovom pobedom Atletiko je preskočio večerašnjeg rivala na tabeli odnosno ponovo imaju samo jedan manje od vodećeg Reala tj, isto koliko i Barselona koja je odigrala meč manje.

Ranije večeras Valensija i Betis su podelili bodove odigravši 0:0.