0

PRIMERA: Krađa u Madridu, Real pobedio pomoću ‘štapa i kanapa’ (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.15 u 18:10

U prvom meču subotnjeg programa u španskoj Primeri, Real je na svom terenu savladao Granadu sa minimalnih 1:0 (0:0).

Mnogi su očekivali novu „sedmicu“ u mreži gostiju, kad ono „kraljevski klub“ je pobedio zahvaljujući sudiji. Granada je pokazala zube „kraljevićima“, te im je i poništen čist gol postignut u prvom poluvrmenu zbog navodnog ofsajda, kog nije bilo. Real je prvi put zapretio u 19. minutu kada je Ronaldo izašao sam na golmana, ali je izgubio duel. U 22. minutu Portugalac je izveo slobodan udarac, golman Granade je odbio kratko loptu, a sa pet metara je bio neprecizan Isko. Pred kraj prvog dela igre zapretio je Sukses, ali je Navas odlično intervenisao.

(Izvor: RuTube)

Real je odbranu Granade probio tek u 55. minutu. Isko je probio po levom boku, ubacio u peterac, a Benzema je glavom loptu smestio u mrežu. Do kraja utakmice smo videli još jednu izglednu šansu kada je Čerišev šutirao glavom pored gola.