1

SUPERLIGA SRBIJE: Voša gazi! Da li je Ožegović već sada postigao gol sezone!? (VIDEO)

Objavljeno: 02.08.15 u 21:56

Fudbaleri Vojvodine savladali su na svom “Karađorđu“ ekipu Javora rezultatom 2:0 (1:0) u poslednjem meču trećeg kola Superlige Srbije. Meč u Novom Sadu obeležio je fantastičan pogodak Ognjena Ožegovića.

Vojvodina je u vođstvo došla lepim golom Stanisavljevića iz slobodnog udarca u 22. minutu, a konačnih 2:0 postavio je Ožegović 15 minuta pre kraja maestralnim makazicama.

Novosađanima je ovo prva pobeda ove sezone u domaćem šampionatu pošto su prethodno izgubili od Čukaričkog i remizirali sa Surdulicom.

Vojvodina ima četiri, a Javor šest osvojenih bodova isto koliko i Partizan. Lider je čačanski Borac sa maksimalnih devet bodova.

(Izvor: Youtube/ СРПСКИ ФУДБАЛ)