0

PREMIJER LIGA: Džerard promašio penal, pa se iskupio, zakuvava se na dnu! (VIDEO)

Objavljeno: 02.05.15 u 18:03

Fudbaleri Liverpula pobedili su KPR rezultatom 2:1, dok su Sanderlend i Aston vila pobedama nad Sautemptonom i Evertonom “zakuvali“ borbu za opstanak.

Liverpul je poveo golom Kutinja u 19. minutu, a izjednačio je Fer u 73. Kapiten Stiven Džerard je u 79. minutu promašio penal, ali se iskupio golom u 87. minutu za pobedu Liverpula.

Aston vila je kao domaćin bila bolja od Evertona golovima Bentekea u 10. i 45. i Kleverlija u 64. minutu, dok su za Everton pogađali Lukaku u 59. i Jagelka u 90. minutu.

SAnderlend je takođe zabeležio važnu pobedu u borbi za opstanak pošto je na svom terenu bio bolji od Sautemptona, a oba pogotka domaći su postigli sa bele tačke preko Gomeza, dok je jedini strelac za goste bio Mane.

Do kraja sezone vodiće se velika bitka za opstanak pošto Sanderlend ima 33, Lester i Hal po 34, a Njukasl i Aston vila 35, dok će do opstanka gotovo nemoguće KPR sa 27 i Barnli sa 26 bodova.