0

PREMIJER LIGA: Vest Hem prekinuo seriju poraza (VIDEO)

Objavljeno: 18.01.15 u 16:57

Vest Hem je pobedio Hal Siti sa 3:0 u meču 22. kola Premijer lige. Vest Hem je do trijumfa došao sigurnom igrom, gledajuči rezultat, ali je ali je sva tri gola postigao tek u drugom poluvremenu.

Serija od četiri poraza je prekinuta. Dugo je Vest Hem čekao na prvi gol. poveo je tek u 49. minutu, kada je strelac bio Endi Kerol.

Prednost je udvostručio Morgan Amalfitano u 69. minutu, a konačan rezultat postavio Stjuart Dauning tri minuta kasnije.

Londonski klub sada ima 26 bodova, isto koliko i Arsenal, koji od 17 časova gostuje Mančester Sitiju, a vodeći Čelsi ima 52.

Hal je ostao u opasnoj zoni, na 18. poziciji sa 19 bodova.