0

‘MITROGOL’ SE OBRUKAO: Srpski napadač tragičar Fulama – promašio, a zatim skrivio penal! (VIDEO)

Objavljeno: 18.10.20 u 15:20

Fudbaleri Fulama odigrali su nerešeno protiv Šefilda u vrlo tvrdoj i napetoj utakmici.

Nakon 90 minuta igre, rezultat je bio 1:1. Ishod meča bi možda bio drugačiji, da je srpski napadač Aleksandar Mitrović bio siguran sa bele tačke u 57. minutu.

Defanzivac Šefilda je igrao rukom, a Mitrović je preuzeo odgovornost na sebe da pokuša da svoj tim dovede u prednost.

Međutim, Mitrović je promašio penal. Loptu je veoma loše zahvatio, ona je poletela visoko, okrznula prečku sa gornje strane i odbila se na tribine ‘Bramal Lejn’ stadiona.

Da stvar bude još gora, srpski napadač je nešto kasnije i skrivio penal na drugoj strani i to u momentu kada je Fulam vodio preko Lukmana, koji je sjajno pogodio u 77. minutu.