0

METALAC SLAVIO U KRUŠEVCU: Proleter bolji minimalnim rezultatom. Odigrano osam mečeva, sutra još dva (VIDEO+TABELA)

Objavljeno: 27.09.20 u 19:51

Odigrane su još dve utakmice u Superligi Srbije.

Napredak iz Kruševca dočekao je ekipu Metalca koju sa klupe predvodi Žarko Lazetić.

Gosti su uspeli da osvoje velika tri boda. Filip Antonijević je u 18. minutu doneo prednost klubu iz Gornjeg Milanovca.

Rezultat se dugo nije menjao, a onda je Luka Milunović postigao pogodak i izjednačio u 84. minutu. Fenomenalnu završnicu smo videli u Kruševcu. Pitanje pobednika rešio je Miloš Vranjanin u drugom minutu nadoknade.

Trener domaće ekipe Dragan Ivanović podneo je ostavku nakon utakmice.

U drugom današnjem susretu sastali su se Proleter i Novi Pazar. Domaćin je slavio rezultatom 1:0, a jedini gol na meču postigao je Siniša Babić sa bele tačke u 27. minutu utakmice.

U petak i subotu odigrano je još šest utakmica.

PETAK: Voždovac – Radnički Niš 5:0 (7. Vujinović, 18. Putinčanin, 27. Milosavljević, 67. Pantović, 78. Stojčev)

SUBOTA: Čukarički – Mačva 4:0 ( 35. Ostojić, 53. Kajević, 73. Birmančević, 90. Endijae)

Javor – Zlatibot Čajetina 1:1 ( 11. Janjić – 40. Radivojević)

Radnik  – Rad 4:2 ( 3. Makarić, 59. Kricak, 70. Mitošević, 78. Danoski-  38. Jovanović, 62. Busnić )

TSC – Spartak Subotica 3:0 ( 11. Banjac, 43. Lukić, 68. Zec)

Mladost  – Crvena zvezda 0:4 ( 37. Gavrić, 54. Katai, 56. Falćineli, 70. Pankov)