0

PREMIJER LIGA: VBA ‘prokockao’ 3:0, Čelsi jedva ‘izvukao’ bod! (VIDEO)

Objavljeno: 26.09.20 u 20:58

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona i Čelsija odigrali su nerešeno 3:3 (3:0) u sjajnoj utakmici u 3. kolu Premijer lige.

Skupoceni tim Franka Lamparda, u koji je uloženo ovog leta preko 200 miliona evra u pojačanja, bio je na konopcima, ali je uspeo u samom finišu da dođe do boda.

Već posle pola sata bilo je tri razlike za tim čiji je član Branislav Ivanović, ali nije igrao protiv bivšeg kluba zbog nedovoljne spremnosti.

Kalum Robinson je kaznio dve kardinanalne greške ‘plavaca’. Prvo Markosa Alonsa, a potom i Tijaga Silve. Brazilac je tako imao košmaran debi u novom dresu za 73 minuta koliko je igrao pre zamene.

Na sve to se nadovezala neuspela ofsajda zamka u kojoj je Ris Džejms ‘zaspao’ i Čelsi je morao da juri ogroman zaostatak.

‘Plavci’ su se nakon šokantnog prvog poluvremena vratili golom Mejsona Maunta u 55. minutu, utisak je da je golman domaćih mogao bolje da interveniše umesto što je ostao ukopan u mestu.

Kalum Hadson Odoi nakon ‘duplog pasa’ sa Havercom pogađa u 70. minutu smanjuje na 3:2.

U trećem minutu nadoknade Čelsi stiže do izjednačenja. Posle akcije koja je drugo trajala, Ejbraham je iz odbitka sproveo loptu u mrežu.