0

IVIĆEV ČAS FUDBALA MURINJU: Votford savladao Totenhem, Srbin ućutkao kritičare! (VIDEO)

Objavljeno: 05.09.20 u 18:32

Fudbaleri Votforda pobedili su u poslednjoj proveri pred početak Čempionšipa ekipu Totenhema sa 2:1 na debiju našeg trenera Vladimira Ivića.

Srpski stručnjak debitovao je na klupi ‘stršljenova’ pobedom i to protiv Premijerligaša, Totenhema. Srbin je tako zapušio usta brojnim kritičarima koji su se protivili njegovom dolasku u Englesku.

Već posle prvog poluvremena nazirao se pobednik. Domingos Kvina doneo je vođstvo domaćinu u 20. minutu.

Na 2:0 povisio je Andre Grej sa ‘bele tačke’ u 42. minutu. Konačan rezultat, golom takođe  ‘sa kreča’, postavio je 80. minutu Son Houng-Min.

Ivić će u zvaničnom meču debitovati narednog petka kada počinje Čempionšip, a Votford će na svom terenu dočekati Midlzboro.