0

‘BLEDA’ SLIKA PARTIZANA: Na poluvremenu u Humskoj nije bilo golova, navijači nezadovoljni!

Objavljeno: 27.08.20 u 21:50

Crno-beli trenutno igraju protiv letonske ekipe RFS u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Izabranici Save Miloševića su svakako favoriti, a na poluvremenu rezultat je 0:0.

Partizan je prvi šut u okvir gola imao u 19. minutu kada je udarac sa nekih 25 minuta uputio Sadik, međutim pokušaj je bio slab tako da golman gostujućih nije imao većih problema.

Posle solidne akcije u 31. minutu, Natho je imao dobru priliku ali je golman RFS-a nogom odbranio njegov šut. Prvu šansu gostujuća ekipa je imala u 38. minutu, Šarić je šutirao pored gola.

Navijači Partizana, nezadovoljni su prikazanom igrom njihovog tima.

Ima i onih su za to da Savo Milošević napusti crno-bele.