0

‘VUKOVI’ U ŠOKU: Ispali iz trke za Ligu šampiona u 96. minutu!

Objavljeno: 15.07.20 u 22:40

Fudbaleri Vulverhemptona odigrali su nerešeno na ‘Turf Muru’ sa Barnlijem 1:1 i tim rezultatom sebe praktično eliminisali iz trke za Ligu šampiona u tesnoj borbi sa Lesterom, Čelsijem i Mančester junajtedom.

Nije mogao šokantnije da se završi meč po tim Nuna Espirita Santa, čiji je sastav vodio maltene do poslednjeg momenta, a onda sve ‘prosuo’, i pobedu, i šanse za prolaz u Ligu šampiona, u 96. minutu, penalom koji je realizovao Kris Vud pošto je Met Doerti nespretno igrao rukom u kaznenom prostoru.

Vulfsi su tako ostali na šestoj poziciji, tri boda iza Junajteda i Lestera koji imaju i meč manje.

Za to vreme, Totenhem je u Njukaslu slavio 3:1 u meču u kojem je tim Žozea Murinja bio taj koji se češće nalazio na udaru protivnika. Njukasl je šutirao, pretio, imao čak 12 šuteva u prvom poluvremenu, ali su golovi Hjung Min Sona i Harija Kejna doneli na kraju ipak siguran trijumf.