0

Superliga Srbije

SUPERLIGA SRBIJE: Radnički u goleadi nadigrao Radnik u Surdulici, Napredak minimalcem pobedio Mladost

Objavljeno: 13.06.20 u 22:00

U poslednjem meču subotnjeg programa 29. kola Superlige Srbije, Radnički iz Niša slavio je protiv Radnika u Surdulici rezultatom 2:4 (1:1).

Radnički i Radnik ponovo su odigrali jedan meč sa velikim brojem golova.

Đorđević je u 22. minutu doneo prednost domaćoj ekipi, a Mihajlović je u 42. minutu uspeo da donese izjednačenje.

Kostić je u 72. minutu zatresao svoju mrežu i Radnički je došao do prednosti.

Nije se predavao domaćin, pa je Makarić doneo izjednačenje samo pet minuta kasnije.

Međutim, na scenu ponovo stupa Mihajlović. Napadač je postigao vodeći gol u 81. minutu, a zatim u 85. asistira Čumiću, koji stavlja tačku na meč.

Nišlije su nastavile sjajnu napadačku formu, pošto su i na prethodnom meču postigli četiri gola Radu.