Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ubedljivo Radnik iz Surdulice rezultatom 4:1, i na taj način napravili sjajnu uvertiru za derbi protiv Partizana u Kupu Srbije.

Na proslavi 31. titule šampiona, pred više od 14.000 navijača na stadionu Rajko Mitić tim trenera Dejana Stankovića , koji je većinu startera sačuvao za derbi u Kupu protiv Partizana, nije dobro započeo. Radnik je posle dobre akcije poveo u 24. minutu golom Makarića.

Zvezda se posle toga trgla i iz dva prekida, koja je izveo Gavrić za 14. minuta preokrenula rezultat. Mrežu je pred istek pola časa igre zatresao Pankov, a osam minuta kasnije u strelce se upisao Babić.

U nastavku je Zvezda imala inicijativu, a u 85. minutu debitant Andrija Radulović je pogodio iz penala, koji je dosuđen nakon što je u kaznenom prostoru oboren Veljko Simić.

Tačku na meč stavio je upravo raspoloženi Simić, koji je u 90. minutu iskoristio grešku odbrane gostiju.

View this post on Instagram

@radule_11 je debitantski nastup krunisao golom!🤩🥳🔴⚪️ #crvenazvezda #fkcz #czv #zvezda #zvezdaježivot