1

PRVI TIM CRVENE ZVEZDE NADIGRAO OMLADINCE: Izabranici Dejana Stankovića lako sa 3:0 pobedili mlade nade crveno-belih

Objavljeno: 16.05.20 u 12:33

Fudbaleri Crvene zvezde konačno su izašli na teren! Iza južne tribine stadiona ‘Rajko Mitić’ sastali su se izabranici Dejana Stankovića sa jedne i omladinci ovog kluba predvođeni Slavoljubom Đorđevićem sa druge strane.

Treneri su izveli dve različite postave u dva poluvremena po 40 minuta, a slavio je Dejan Stanković sa 3:0, što je i bilo i za očekivati.

Ono što je jako bitno jeste sticanje forme za prvotimce i želja da se postigne što veća spremnost za završnicu prvenstva i Kupa Srbije.

Strelac prvog gola bio je Milan Pavkov koji je uspeo da pogodi praznu mrežu nakon što je Ivanić pogodio stativu. To se desilo već u trećem minutu.

Nakon toga usledilo je brdo napada ekipe Dejana Stankovića, ali je rezultat ostao nepromenjen sve do samog kraja poluvremena,  što zbog golmana Katića, što zbog slabe realizacije crveno-belih.

Već početkom drugog poluvremena Njegoš Petrović je uspeo da povisi sjajnim udarcem na 2:0.

Konačnih 3:0 u 71. minutu postavlja Aleksa Vukanović koji je pogodio nakon asistencije Veljka Simića.