0

PARTIZANOVO DETE SA DRUGE PLANETE: ‘Bomba’ Pavlovića za drugi gol protiv Spartaka (VIDEO)

Objavljeno: 10.03.20 u 19:35

Partizan vodi sa 4:0 protiv oslabljenog Spartaka u osmini finala Kupa Srbije, a dva gola postigao je Lazar Pavlović.

Mladi momak je ‘eksplodirao’ večeras. Prvo je načeo Subotičane u 25. minutu, a onda je u 56. minutu poslao pravi projektil iza leđa golmana Dokića. Centrirao je Lazar Marković sa desne strane, odbrana Subotičana je nespretno izbacila loptu na ivicu šesnaesterca, a mladi Pavlović je zakucao u mrežu.

Drugi gol za Partizan bio je autogol Milanovića posle šuta Matića i odbrane Đokića. Da bi četvrti gol postigao visoki napadač Bojan Matić.