0

PRIMERA: Real preuzeo prvo mesto, Marijanu sekunde na terenu dovoljne za gol (VIDEO)

Objavljeno: 01.03.20 u 23:03

Dan derbija završavamo duelom Reala i Barselone. Španski tim slavio je 2:0, a Marijanu je na terenu trebalo manje od minuta da postigne gol za Madriđane.

Real se u prvom poluvremenu koncentrisao na odbranu, a u drugom je krenuo svim silama napred. Te je zasluženo slavio

Grizman je promašio celi gol nakon centaršuta u 21. minutu loše je šutirao, Igrao se 34. minut zapretio je Artur, lopta je otišla preko gola. Četiri minuta kasnije zapretio je Lionel Mesi, primio je odličnu loptu, njegov udarac išao je u sredinu, a Kurtoa je bio odlično postavljen.

Drugo poluvreme pripalo je Realu. Isko je imao priliku u 56. minutu, Ter Štegen je odlično odbranio, isti igrač je ponovo pretio šest minuta kasnije, odbrana je bila dobro postavljena. Usledio je pokušaj Karima Benzeme minut kasnije, ali je njegov volej otišao iznad prečke. Toni Kros je poslao odličnu loptu Vinićiusu, a on je doneo radost’los blankosima’ u 71. minutu.

Benzemu je u 91. minutu zamenio Marijano, koji je u svom prvom kontaktu sa loptom napravio sjajan solo prodor, izašao je pred Ter Štegena i postavio konačnih 2:0.