0

MITAR JE NEVEROVATAN: U 89. minutu promašio penal, a onda četiri minuta kasnije doneo pobedu Fulamu (VIDEO)

Objavljeno: 26.02.20 u 22:53

Serija golova Aleksandra Mitrovića se nastavlja, ali o večerašnjoj partiji Srbina dugo će se pričati.

Mučio se Fulam protiv Svonsija. Na kraju pobedio golom Aleksandra Mitrovića 1:0 u 93. minutu. A, igrao se Srbin sa živcima navijača na ‘Krejven kotidžu’.

Prvo je u 89. minutu Mitrogol promašio penal. Navijači su mislili da će se crna serija Fulama biti nastavljena, a onda je naš reprezentativac u 93. minutu visoko skočio posle centaršuta sa desne strane i loptu zakucao pod prečku.

To je bio 23 gol Aleksandra Mitrovića u Čempionšipu, čime je i dalje prvi strelac lige sa golom više u odnosu na Votkinsa iz Bredforda.