0

PODSETIO NA NAJBOLJE DANE: Sidnej sigurno korača ka tituli, Ninković nastavlja da trese mreže!

Objavljeno: 23.02.20 u 09:42

Ljubitelji fudbala od ranog jutra imaju šta da prate, u A ligi Australije dočekali su gol Miloša Ninkovića.

Prvoplasirani Sidnej trenutno vodi sa 1:0, a jedini gol postigao je srpski fudbaler, iako je Sidnej apsolutni favorit, ‘fenjeraš’ Sentral Koust Mariners pružio je dobar otpor.

ZATO JE VELIKI: Miloš Ninković je ikona Sidneja

Ninković je ipak iskoristio rupu u odbrani da već u 8. minutu donese prednost gostima koji su je čuvali do završnice, trenutno se igra 80. minut. Sidnej je prvoplasirani tim na tabeli sa 14 pobeda, jednom nerešenom i jednom izgubljenom utakmicom.

Pratite najbolju sportsku stranicu na Instagramu – HotSport

Bivši fudbaler Crvene zvezde i Čukaričkog upisao je tri gola na 13 utakmica ove sezone, uz to dodao je dve asistencije