0

FUTSAL SPEKTAKL NA BANJICI: Konjarniku trofej Kupa Beograda, Banjica pala na penale

Objavljeno: 20.02.20 u 16:30

U dvorani ‘Voždovac’ na Banjici odigrano je finale Kupa Beograda u futsalu, a pehar će na godinu dana promeniti vitrine.

Banjica je na svom terenu branila trofej osvojen prošle sezone, ali nije uspela da ga odbrani. Trofej posle penal serije otišao je na Konjarnik.

Nebesko-plavi su poveli vrlo brzo već u prvom minutu golom Vukašinovića. Banjica se posle tog gola povukla, a Konjarnik je napadao. Inicijativa im se isplatila u 29. minutu kada je Arsić izjednačio na 1:1. Banjica se otvorila pred kraj meča, dva puta pogađala okvir gola, ali su pobednika odlučili penali.

U njima su za Banjicu neprecizni bili Mitić i Kanjevac, te je golman gostiju Drndarević izrastao u junaka meča. Kojanrnik je tako osvojio Kup Beograda – 3:2.