SERIJA A: Verona sa igračem manje prekinula seriju Milana, Lacio ‘petardom’ na SPAL (VIDEO)

Objavljeno: 02.02.20 u 17:00

Još tri meča završena su u italijanskom prvenstvu u okviru 22. kola.

Milan – Verona 1:1

Došli su gosti prvi do prednosti već u 13. minutu meča, Faraoni je zatresao mrežu, u 29. minutu Kalhanoglu donosi izjednačenje ‘rosonerima’, a Verona je završnih 20 minuta drugog poluvremena odigrala sa igračem manje pošto je Ambrat isključen u 68. minutu.

Atalanta – Đenova 2:2

Nakon pobede nad Torinom od 7:0, Atalanta je protiv Đenove na svom terenu odigrala samo 2:2, iako su gosti meč završili sa igračem manje. Toloi je doneo prednost domaćinu u 13. minutu, potom je Krisito sa penala izjednačio, Sanabrija je u 33. minutu doneo preokret, a Iličić u 35. minutu postavio je konačnih 2:2.

Lacio – SPAL 5:1

Lacio je svojim navijačima priredio još jednu odličnu utakmicu. Nebesko plavi su se nakon remija protiv Rome u velikom stilu vratili na pobednički kolosek. Imobile je na dodavanje Lulića zatresao mrežu već u trećem minutu meča. Kaisedo je u 16 uspeo da povisi na 2:0 u 16. minutu, a drugim golom Imobile u 29. minutu već rešava utakmicu sa 3:0, Kaisedo kao da se trkao sa Imobileom, te je u 38. minutu postigao drugi gol. Adekanje u 58. minutu postiže peti gol za Lacio, a Misiroli u 65. minutu postiže počasni pogodak za fenjeraša SPAL i postavlja konačnih 5:1.

Bolonja – Breša 2:1 (1:1)