0

SERIJA A: Erupcija sa Vezuva uplašila ‘staru damu (VIDEO)

Objavljeno: 27.01.20 u 00:05

Iznenađenje je viđeno u poslednjem duelu 21. kola Serije A. Napoli je savladao Juventus 2:1.

Mirno je bilo u prvom delu meča, dok je drugo poluvreme donelo erupciju pod Vezuvom. Napoli je nakon šest utakmica bez pobede uspeo da slavi i to protiv šampiona Italije.

Napoli je do vođstva došao golom Zjelinskog, igrao se 63. minut Šćešni je uspeo da odbrani udarac Insinjea, a Zjelinski je bio tačno gde je trebalo. Igrao se 86. minut ovoga puta Insinje je bio precizan, dodao mu je Kaljehon, a on je precizno poslao loptu u mrežu.

Kristijano Ronaldo je u 90. minutu postigao gol na osmom uzastopnom meču u Seriji A.

Juventus je i dalje lider na tabeli, „stara dama“ ima 51 bod, tri više od Intera i pet od Lacija, koji ima meč manje. Napoli je sada 10. sa 27 bodova.