0

SERIJA A: Katastrofa Torina, Atalanta slavila 7:0, Iličićev gol sa centra, crveni karton za Lukića (VIDEO)

Objavljeno: 25.01.20 u 22:50

Katastrofa Torina u 21. kolu Serije A u kom je poražen od Atalante sa 7:0 (3:0) uz dva crvena kartona.

Bride obrazi navijačima ‘bikova’. Na svom terenu Torino je dobio istorijski šamar od Atalante 7:0. Utakmica o kojoj će se dugo pričati podno Alpa.

Tim iz Bergama poveo je tek u 17. minutu kada je Palomino ukrao loptu fudbalerima Torina, ubacio je u peterac, Zapata zakasnio, ne i Iličić – 0:1. Samo šest minuta kasnije šansu je imao Gosens, ali je njegov pokušaj odbranio Sirigu. U 29. minutu spasa nije bilo, posle kornera Atalante, lopta se odbila do Gosensa, ovaj iz prve uhvatio volej i pogodio – 0:2. Do kraja prvog dela igre Atalanta je postigla još jedan gol, strelac u nadoknadi vremena iz penala je bio Zapata – 0:3.

Kanonadu tim iz Bergama je nastavio u drugom poluvremenu. Igrao se 53. minut kada je Slovenac Iličić postigao gol sa pola terena. Bio je to faul, Slovenac ga je brzo izveo tako što je video da Sirigu stoji na ivici šesnaesterca. Samo minut kasnije novi gol, Gomez je asistirao do Iličića, a Slovenac postigao het-trik – 0:5.

U 76. minutu štoper Torina Ico zaradio je drugi žuti karton, to jest crveni. U 86. minutu Atalanta je stigla do – 0:6. Murijel je bio siguran sa ‘bele tačke’. Samo dva minuta kasnije Kolumijac je ponovo bio umešan – 0:7.

Izgubili su igrači Torina živce, te je u 89. minutu reprezentativac Srbije Saša Lukić napravio glupost i dobio dirketan crveni karton.