0

SERIJA A: Inter prosuo dva boda, na kraju jedva spasio jedan… (VIDEO)

Objavljeno: 11.01.20 u 23:07

U poslednjem meču dana 19. kola Serije A, Inter i Atalanta su podelili bodove na ‘Đuzepe Meaci’ rezultatom 1:1 (1:0).

Atalanta ove sezone igra i u Ligi šampiona, ali ne trpi Serija A i još jednom je zablistala u meču protiv jednog od glavnih favorita za osvajanje ‘Skudeta’.

Inter je poveo već u četvrtom minutu kada je Romelu Lukaku asistirao Lautaru Martinezu, a Argentinac pogodio za 1:0.

Međutim, taj rani gol kao da je uspavao ‘nero-azure’ i u nastavku nisu pružali onu prepoznatljivu igru iz dosadašnjeg dela sezone.

Gosti iz Bergama su imali više prilika, propustili su ih nekoliko u prvom poluvremenu, a nagrada za ofanzivan pristup stigla je u 75. minutu.

Tada je Robin Gusens izjednačio, a 12 minuta kasnije je Atalanta stigla i do šanse za potpuni preokret i pobedu. Dosuđen je penal koji je izveo Murijel, ali je Samir Handanović odbranio i na kraju su bodovi ipak podeljeni.