0

SERIJA A: Nastavlja se agonija Fiorentine, ‘viola’ je ispustila pobedu u 94. minutu! (VIDEO)

Objavljeno: 06.01.20 u 14:30

Fudbaleri Fiorentine gostovali danas Bolonji na stadionu ‘Renato Dal Ara’ i u završnici meča ispustili su bod (1:1)

Nastavlja se agonija Fiorentine koja ni nakon osam utakmica u Seriji A ne zna za pobedu, a danas su bili tako blizu nje, sve do 94. minuta ‘viola’ je imala tri boda u ‘džepu’.

Bolonja je u 12. minutu zatresla mrežu, a pogodak Rodriga Palasija nije priznat zbog ofsajda. Federiko Kieza je u 14. minutu imao priliku za goste, ali je Lukaš Skorupski uspeo da sačuva gol panterskom reakcijom.

Igrao se 27. minut, Marko Benasi je šutirao sa ivice šesnaesterca, poslao je loptu u donji levi ugao za 1:0.

Odmah na startu drugog dela Nikola Sansone je zapretio, ali jeo dlično reagovao Bartlomej Dragovski. Dva minuta kasnije Pol Lirola je imao šansu za goste, ali je ponovo Skorupski odlično reagovao. Ponovo je čuvar mreže Bolonje bio odličan u 70. minutu ovoga puta skinuo je šut Kieze.

U završnici je znatno opasnija bila Bolonja, a dobru igru krunisali su u 94. minutu kada je Rikardo Orsolini iz kaznenog udarca uspeo da ‘zabije’ gol. Za Fiorentinu je Vlahović odigrao 67 minuta, a Milenković je odigrao ceo meč.