0

PREMIJER LIGA: Gledaš Mančester junajted i plačeš kao domaćica kada secka luk (VIDEO)

Objavljeno: 22.12.19 u 17:05

Trenutno u Evropi nema tako tužnog fudbalskog velikana kao što je Mančester junajted, možda ga možemo uporediti sa Milanom.

Votford ove sezone nije pobedio samo onaj ko to nije hteo i danas Mančester junajted. Taman kada se pomislilo da će se ‘crveni đavoli’ rezultatski stabilizovati četa Ole Gunara Solskjera dobila je šamar. ‘Stršljenovi’ su slavili sa 2:0 i posle 18 odigranih utakmica stigli tek do druge pobede u ovoj sezoni.

Ruku na srce prvu šansu na utakmici imao je Junajted preko Marsijala u 34. minutu, ali je golman Foster sjajno intervenisao. Votford je poveo u 50. minutu kada je posle centaršuta iz slobodnog udarca Kabasele glavom dodao loptu do Sara, ovaj uhvatio volej, De Hea pogrešio i lopta ušla u mrežu. Samo četiri minuta kasnije domaćin je postigao drugi gol posle penala koji je skrivio Van-Bisaka, a realizovao ga Dini.

Posle dva primljena gola posle povrede na teren u dresu Mančester junajteda vratio se Pogba, imali su šanse Megvajer, Rašford i on, ali bez promene rezultata. Užasan je Mančester junajted, videćemo dokle će uprava trpeti Olea Gunara Solskjera.