PREMIJER LIGA: Poraz Čelsija, remi Lestera i pobede Šefilda i Barnlija (VIDEO)

Objavljeno: 14.12.19 u 18:30

U podnevnom terminu odigrana su još četiri duela Premijer lige.

Iznenađenje dana je remi Lestera i Noriča, dok je Čelsi na svom terenu poražen od Bornmuta. Slavili su i Barnli i Šefild.

Barnli – Njukasl 1:0

Domaćin je došao do druge pobede u nizu i samo bod zaostatka za današnjim rivalom koji je na 11. mestu. Kris Vud je rešio pitanje pobednika na meču golom u 58. minutu duela.

Čelsi – Bornmut 0:1

‘Plavci su upisali drugi poraz u nizu, a četvrti u poslednja pet duela. Plen sa ‘Stamford bridža’odneo je Bornmaut. Slavili su gosti golom Goslinga u 84. minutu. Odlično ga je proigrao Lerma. Bornmaut je nakon četiri poraza upisao pobedu.

Lester – Norič 1:1

Iznenađenje dana napravili su ‘kanarinci’ remijer protiv Lestera. Odlični Puki doneo je prednost gostima u 26. minutu meča. Da bi autogolom Krula u 38. minuta ‘lisice’ ipak došle do boda u ovom meču.

Šefild – Aston Vila 2:0

Agonija Aston Vile se nastavlja, upisali su i treći poraz, dok je Šefild došao do druge vezane pobede u Premijer ligi. Nakon mirnog prvog poluvremena Flek je u 50. minutu doneo prednost domaćinu, a potom u 73. minutu isti igrač postavlja konačnih 2:0.