0

PARTIZAN POVEO, PA JE TO LAKO PROKOCKAO: Sadik zabrinuo navijače, imaju predlog za drugo poluvreme (TVITOVI)

Objavljeno: 08.12.19 u 14:21

Posle 45 minuta igre u malom gradskom derbiju između Rada i Partizana rezultat je izjednačen – 1:1.

Posle ‘uspavanke’ posle pola sata igre, u 33. minutu je Aleksandar Lutovac odlično prošao po desnoj strani, pogodio usamljenog Umara Sadika, a potom je Nigerijac lepo pogodio ugao za vođstvo.

Međutim, samo dva minuta kasnije je Partizan primio gol. Rad je već u sledećem napadu napao, Stojković je spasio svoj gol i poslao loptu u korner.

Iz njega je Riznić nadskočio Zdjelara i lopta je prevarila Stojkovića za 1:1.

U finišu poluvremena Umar Sadik je dobio udarac u glavu zbog kog je morao da reaguje medicinski tim, a izraz lica odavao je sliku da nije bila bezazlena situacija.