0

PRIMERA: Granada ubedljiva protiv Alavesa

Objavljeno: 07.12.19 u 19:38

Fudbaleri Granade slavili su pred svojim navijačima protiv Alavesa rezultatom 3:0

U prvom delu nije bilo golova, da bi nakon samo tri minuta igre u nastavku domaćin stigao do prednosti, strelac je bio Fernandez koga je sjajnom loptom sa desne strane proigrao Dijaz.

Igrao se 57. minut nakon igranja rukom u šesnaestercu Alavesa dodeljen je jedanaesterac za Granadu, izvođač je bio Soldado. Od 67. minuta šanse gostiju svedene su na minimum Vakaso je zbog oštrog prekršaja dobio drugi žuti kardon, a deset minuta kasnije ponovo je Dijaz ubacio odličnu loptu, a ovog puta na nju je natrčao Herera za 3:0.