0

SERIJA A: Inter i Roma razočarali, ‘nula’ na ‘Đuzepe Meaci’

Objavljeno: 06.12.19 u 23:10

U jednom od derbija 15. kola italijanske Serije A Inter i Roma nisu pružili preterano zanimljivu fudbalsku predstavu već su remizirali bez golova.

Nije bilo golova, a ni puno prilika za gol. Jednostavno, u meču u kom se očekivalo da ‘puca’, gledali smo rezervisan fudbal i sa jedne i sa druge strane.

Prvi dobar pokušaj imao je Romelu Lukaku, ali je odbranio Mirante, a zatim i njegov saigrač iz napada, Lautaro Martinez, ali je tukao preko gola.

Šanse je uglavnom imao Inter. Novu je propustio Matijas Vesino u 49. minutu, ali je ponovo bolji bio Mirante.

Poslednju i možda najbolju u 83. minutu imao je Lukaku, ali je Belgijanac glavom šutirao pored leve stative i rezultat je ostao 0:0.