0

PLS: Radnički se ‘petardom’ oprostio od ‘Čika Dače’ ove godine

Objavljeno: 29.11.19 u 18:21

Radnički je u Kragujevcu bio bolji od Sinđelića rezultatom 5:1 (2:0).

Goleada na ‘Čika Dači’ otvorena je u sedmom minutu kada je Maksimović doveo domaće u prednost, a potom je na 2:0 povisio Nikodijević u 38. minutu.

Smanjenje rezultata stiglo je u 67. minutu preko Radunovića, i to preko jedanaesterca. Međutim, na to je Radnički odgovorio sa još tri gola.

Najpre je Zdravković u 69. minutu povisio na 3:1, a u finišu su Petrović i Nikodijević drugim golom završili posao i postavili konačnih 5:1.

Radnički je u velikom stilu završio polusezonu, oprostio se na najbolji mogući način od svog stadiona ‘Čika Dača’ i skočio je na osmo mesto sa 29 osvojenih bodova.