0

BUNDESLIGA: Nastasić skrivio penal, ali meč je obeležio evrogol Ramana! (VIDEO)

Objavljeno: 29.11.19 u 22:35

U prvoj utakmici 13. kola nemačke Bundeslige Šalke je u Gelzenkirhenu savladao Union Berlin rezultatom 2:1 (1:1).

Tim Dejvida Vagnera igra sjajno ove sezone, a novom pobedom stigao je do treće pozicije. Nije bilo lako, ali je do trijumfa Šalke stigao na ‘sladak’ način.

Najpre je u 23. minutu Benit Raman postigao fantastičan gol za vođstvo domaćina.

Ali, izjednačenje je stiglo već u 35. minutu kada je Matija Nastasić sapleo Roberta Andriča u kaznenom prostoru i sudija je pokazao na penal.

Izveo ga je Ingvartsen za 1:1.

Potom smo gledali napade Šalkea sve do samog finiša i 86. minuta kada je Subotić pogrešio u predaji lopte, a Harit to iskoristio za asistenciju Serdaru koji je doneo trijumf Šalkeu.