0

BUNDESLIGA: Lokadija u osmom minutu nadoknade ukrotio ‘jarčeve’

Objavljeno: 08.11.19 u 22:37

Dramatična završnica viđena je u meču između Kelna i Hofenhajma u kom su gosti odneli trijumf rezultatom 1:2 (1:0).

„Jarčevi” su poveli u 34. minutu i posle prvog poluvremena su imali prednost, a potom je posle tri minuta igre u nastavku Ademjan poravnao rezultat.

Ušlo se u neizvesnu završnicu u kojoj su oba tima imala svoje šanse. Domaći sjajnu nisu iskoristili u nadoknadi kada su Terode i Kordoba ostali bez završnice, a onda je stigla kazna.

Dreksler je skrivio penal, a sudija Kampka dosudio jedanaesterac posle asistencije video tehnologije. Odgovornost je preuzeo Lokadija iHofenhajm je proslavio najdramatičniju pobedu ove sezone.