0

LŠ: Luda utakmica u Zagrebu Šahtjor do boda sa bele tačke u 98 minutu, ‘šestica’ u Madridu, remi Sitija!

Objavljeno: 06.11.19 u 23:36

Preostale utakmice Lige šampiona odigrane su večeras. Pored utakmice Crvene zvezde i Totenhema ljubitelji fudbala u Srbiji imali su priliku da prate dosta uzbudljivih mečeva.

Dinamo Zagreb – Šahtjor 3:3

Nije dobro počelo po Dinamo, imali su zaostatak od 13. minuta kada je Alan Patrik na proigravanje Moraesa doneo prednost gostima. Teofil Ketrin je poslao loptu Petkoviću za izjednačenje u 25. minutu. Moro je u 74. minutu iskključen zbog drugog žutog, a Marlos iz istog razloga u 79. minutu. Ipak su ‘modri’ došli do prednosti u 83. minutu, Ademi je povisio na 3:1 u 89. minutu Moraes je u trećem minutu nadoknade smanjio zaostatak, a u 98. minutu Teta sa bele tačke doneo je izjednačenje.

Atalanta – Mančester Siti 1:1

Gabrijel Hesus je proigrao Rahima Sterlinga u 7. minutu. Gabrijel je u 43. minutu promašio penal, a kaznio je Pašalić u 49. minutu. Klaudio Bravo je u 81. minutu dobio direktan crveni karton, ali do promene rezultata nije došlo.

Real Madrid – Galatasaraj 6:0

Rodrigo i Benzema su se večeras igrali. Poveo je Real golom Rodriga proigrao ga je Marselo u 4. minutu, tri minuta kasnije ponovo je Marselo proigrao Rodriga za 2:0, a već u 14. minutu Real je imao tri gola prednosti. Strelac je bio Ramos sa bele tačke. U poslednjim minutima prvog poluvremena Karim Benzema je povisio na 4:0. Francuz je i u 81. minutu postigao gol. Dok je Rodrigo trećim golom u 92. minutu postavio konačnih 6:0!