0

LŠ: Ludilo u Londonu, dva autogola Čelsija, dva crvena kartona za Ajaks i osam golova!

Objavljeno: 05.11.19 u 23:08

Neverovatni mečevi odigrani su večeras u Ligi šampiona.

Na šest utakmica ‘palo’ je 27 golova, a neverovatan meč priredili su fudbaleri Čelsija i Ajaksa.

ČELSI – AJAKS 4:4

Neverovatnu fudbalsku predstavu priredili su večeras Čelsi i Ajaks u Londonu. Iako je Ajaks imao prednost od 3: na poluvremenu, meč je završen rezultatom 4:4.

Poveo je Ajaks autogolom Abrahama koji je dirao loptu nakon prekida i usmerio je u gol Kepe, od 2. minuta vodi Ajaks. Tri minuta kasnije sa bele tačke izjednačio je Čelsi. Strelac je bio Žoržinjo.

Ponovo je u 20. minutu poveo gost. Zijeh je maesstralno centrirao, Promes je izbegao ofsajd zamku i poslao loptu u mrežu za novo vođstvo. Ponovo je u centru pažnje bio Zijeh. Imao je skraćeni korner u 35. minutu, reagovao je Kepa, ali je lopta završila u mreži nakon što se o stativu odbila o njegovo lice u gol.

Na 4:1 povisio je Van de Bik, ponovo je asistent bio Zijeh, pronašao je saigrača u srcu šesnaesterca za 4:1. Potom je u 63. minutu Aspilikueta na dodavanje Abrahama smanjio na 2:4, da bi pet minuta kasnije zbog drugog žutog bio isključen Blind, a samo minut kasnije i Veltman.

Ponovo je Žoržinjo sa bele tačke smanjio zaostatak Čelsija, a a nakon kornera u 74. minutu Zuma je pronašao Džejmsa koji postavlja konačnih 4:4.

BORUSIJA – INTER 3:2

Nakon preokreta Borusija je uspela da upiše pobedu. Inter je u prvom poluvremenu poveo golom Martineza u 5. minutu, Većino je u 40. povisio na 2:0, a u drugom poluvremenu Hakimi na proigravanje Gecea u 51. minutu smanjuje na 2:1, potom je Brandt poravnao u 64. A Hakimi drugim golom u 77 postavlja konačnih 3:2.

Liverpul – Genk 2:1

Mučio se Liverpul u prvom poluvremenu. Vijnaldum je u 14. minutu doneo prednost domaćinu. Samata izjednačuje u 41. minutu meča, a Aleksandar Okslejd Čemberlejn postavlja konačnih 2:1 u 53. minutu.

Lion – Benfika 3:1

Andersen je domaćinu doneo prednost u 4. minutu Depaj u 33. minutu uvećava prednost na 2:0, Šeferović smanjuje zaostatak Benfike golom u 76. minutu meča,a Traode postavlja konačan rezultat golom u 89. minutu.

Čelsi – Ajaks 4:4 (1:3)
(Žoržinjo 5pen, 71pen, Aspilikueta 63, Džejms 74 – Abraham 2ag, Proms 20, Peka 35ag, Van de Bek 55)

Valensija – Lil 4:1 (0:1)
(Pareho 66p, Sumaro 82, Kondogbia 84, Tores 90 – Osimhen 25)

Borusija – Inter 3:2 (0:2)
(Hakimi 51, 77 Brand 64 – Martinez 5, Većino)

Liverpul – Genk 2:1 (1:1)