0

SLS: Uspeh TSC-a nije slučajan, novu ‘recku’ upisali su protiv Radničkog!

Objavljeno: 03.11.19 u 17:03

Tim iz Bačke Topole nastavio je da igra sjajno, a novi trijumf ostvario je protiv niškog Radničkog rezultatom 2:0 (0:0).

Može li se TSC iz Bačke Topole i dalje smatrati najvećim iznenađenjem Linglong Superlige Srbije? Posle 15 kola njihova forma i dalje ne jenjava. U Senti je pao i vicešampion Srbije, Radnički iz Niša, koji je savladan sa 2:0 (0:0).

Izabranici Zoltana Saba su ovom utakmicom zatvorili krug i odigrali su utakmice sa svim rivalima. Pokazali su da se ne plaše nikoga. A i nemaju čega.

Protiv Nišlija su odigrali potpuno ravnopravno prvo poluvreme, a potom su u drugom dodali gas i potpuno nadigrali ‘meraklije’.

Najzaslužniji za trijumf bio je Nenad Lukić, vezista koji je bio dvostruki strelac. Najpre je u 47. minutu doneo vođstvo TSC-u, da bi u 80. potvrdio pobedu i beg na peto mesto na tabeli sa čak 28 osvojenih bodova.

Čukarički u Šapcu nije uspeo da postigne gol i osvoji sva tri boda, već se zadovoljio samo sa jednim – 0:0. Isti rezultat bio je i u duelu Rada i lučanske Mladosti, dok je golova bilo u Surdulici.

Tamo je Voždovac vodio sa 2:0 golovima Mašovića u 48. i 72. minutu, ali se Radnik spasio u poslednjih nekoliko minuta. Najpre je Stanisavljević u 86. minutu prepolovio zaostatak, da bi potom Pavlov u trećem minutu nadoknade doneo timu Sima Krunića vredan bod.