0

SLS: Čukarički u drugom poluvremenu projurio kroz Inđiju, tri gola za tri boda

Objavljeno: 27.10.19 u 15:05

Fudbaleri Čukaričkog nisu imali previše problema na gostovanju u Inđiju gde su rutinski slavili sa 3:1 (0:0).

U prvom poluvremenu nije bilo previše uzbuđenja, ali zato jeste u drugom. Čak četiri gola u nastavku, a prvi je pao u 53. minutu.

Dosuđen je jedanaesterac za Čukarički, a u gol ga je pretvorio Marko Docić, nepogrešivi izvođač jedanaesteraca za belo-crne sa Banovog brda.

Čuka je nastavila da dominira u meču i nagrada je stigla u 70. minutu kada se u strelce upisao levi bek Miroslav Bogosavac.

Iako je Inđija u 89. minutu smanjila na 1:2 golom Srđana Dimitrova iz penala, u nadoknadi vremena je Marko Docić rešio sve dileme svojim drugim golom za konačnih 3:1.

Čukarički je zauzeo drugo mesto, tik iza Crvene zvezde sa četiri boda manje, dok je Inđija ostala na 14. poziciji sa ukupno sedam osvojenih bodova.