0

PL: Golman Noriča ‘Skinuo’ dva penala, Luka Milivojević strelac za Kristal Palas, Liverpul savladao Totenhem (VIDEO)

Objavljeno: 27.10.19 u 19:30

Preostali mečevi 10. kola Premijer lige odigrani su večeras.

Meč u Noriču doneo je veliko uzbuđenje, slavio je Junajted uz dva promašena penala, Luka Milivojević bio je strelac za Kristal palas protiv Arsenala, a Liverpul je golom Salaha sa bele tačke došao do pobede.

Njukasl – Volverhemton 1:1 (STATISTIKA MEČA)

Njukasl je imao veliku priliku u 37. minutu, Migel Almiron je odlično reagovao nakon centaršuta, ali je šutirao kraj gola. Četiri minuta kasnije Džamal Laskeles je odlično reagovao nakon centaršuta i ovog puta domaći su došli do vođstva. Drugo poluvreme pripalo je gostima. Žota je imao dve prilike, prvi put je šutirao kraj gola u 57. minutu, dok je u 64. odlično reagovao Martin Dubravka, tri minuta ranije Adama Traore je oprobao udarac, ali je Dubravka i tada bio na visini zadatka. Džoni je u 73. minutu pokupio odbitak i raspalio udarac uz levu stativu za 1:1.

Arsenal – Kristal Palas 2:2 (STATISTIKA MEČA)

Pepe je nakon kornera poslao do Džake, a on spušta loptu za Sokratisa koji je imao lak zadatak da domaćinu donese prednost. Dva minuta kasnije skoro preslikana situacija. Pepe je izveo korner, Lakazet očešao loptu, taman toliko da prevari odbranu i pošalje je do Luiza na drugoj stativi za 2:0. Zaha je u 32. minutu pao u šesnaestercu domaćina. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Luka Milivojević, reprezentativac Srbije umanjio je prednost domaćina pred poluvreme. Mekartur je centrirao u 52. minutu a Aju je pobegao Luizu za 2:2.

Liverpul – Totenhem 2:1 (STATISTIKA MEČA)

Čini se da je Totenhemu prijala utakmica protiv Crvene zvezde jer su ‘pevci’ dobro namučili Liverpul. Već u 1. minutu poveli su golom Harija Kejna. Šutirao je Son van šesnaest metara, pogodio je Stativu, Kejn je izbegao ofsajd i postigao gol za vođstvo gostiju. Odgovoriuo je Liverpul u 52. minutu. Loše je reagovala odbrana, a Henderson je lagano iz peterca doneo izjednačenje domaćinu. Salah je sa bele tačkek u 75. minutu doneo preokret Liverpulu sa bele tačke.

Norič – Mančester Junajted 1:3 (STATISTIKA MEČA)

Mektominej je u 21. minutu doneo prednost gostima. Markus Rašford je promašio penal, a samo minut kasnije, dakle u 30. minutu iskupio se golom iz igre. Džejms ga je odlično pronašao, a napadač Junajteda iskoristio je prostor za novi gol. Po drugi put golman Noriča Krul skinuo je penal igračima gostujućeg tima, ovog puta Marsijalu. A kao i Rašford i on se iskupio u nastavku meča i golom u 73. minutu doneo je 3:0 gostima, počasni gol za Norič postigao je Hernandez u 88. minutu.