0

BUNDESLIGA: ‘Ždrepci’ se vratili na prvo mesto, Borusija ubedljiva protiv Ajntrahta (VIDEO)

Objavljeno: 27.10.19 u 20:40

Ne predaje Borusija prvo mesto u Bundesligi. Tim iz Menhengladbaha ubedljivo je savladao Ajntraht sa 4:2.

Borusija je očitala lekciju Ajntrahtu, ali ne ona iz Dortmunda. Odlično je večeras igrao tim iz Menhengladbaha i vratio se na prvo mesto nemačkog šampionata.

Markus Tiram doneo je vođstvo domaćinu na proigravanje Embola u 28. minutu. Povisio je na 2:0 Oskar Vendt u drugom minutu nadoknade.

Ipak, Dani da Kosta u 59. vraća goste u igru, ali Niko Elvedi ponovo donosi dva gola prednosti domaćinu. Marin Hintereger se u 79. minutu pobrinuo da učini meč zanimljiv, ali je Denis Zakaria rešio sve dileme u 85. i vratio lidersku poziciju Borusiji.

U drugom meču današnjeg programa fudbalsku uspavanku odigrali su Volfsburg i Augzburg. Utakmica je završena 0:0.