0

SERIJA A: Neverovatna utakmica u Sasuolu, Inter izvukao ‘sedmicu’ Đuričić strelac (VIDEO)

Objavljeno: 20.10.19 u 14:52

Ako se po jutru dan poznaje, očekuje nas uzbudljiva nedelja u Seriji A.

Inter je u uvodnom meču dana gostovao Sasuolu, igrali su gosti od sjaja do očaja, a na kraju slavili rezultatom 4:3. Čini se da su fudbaleri Intera preboleli neugodan poraz u derbiju protiv Juventusa, jer su posle dve godine uspeli da slave na gostovanju u Sasuolu.

Lautaro Martinez doveo je goste u vođstvo već posle 2 minuta igre. Proigrao ga je Martinez u 2. minutu, a on sa ivice šesnaesterca odlično je plasirao loptu iza leđa golmana domaćina. Četrnaest minuta kasnije Domeniko Berardi završava prelepu solo akciju šutem iz šesnaesterca, Handanović jep okušao da spreči gol, ali je lopta završila iza leđa čuvara mreže Intera. U 27. minutu radovao se Martinez drugom pogotku, ali mu je radost prekinuo sudija zbog faula. u 33. minutu i Sasuolo postiže gol, ali je on poništen zbog ofsajda.

U 38. minutu Romelo Lukaku povisio je na 2:1 nakon prelepog šuta iz šesnaesterca. Marlon je povukao igrača Intera u šesnaestercu, a Lukaku u 45. minutu drugim pogotkom postavlja konačan rezultat prvog poluvremena.

Martinez je u 55. minutu imao dobru priliku, ali je golman domaćina odlično reagovao. Iskupio se Lautaro Martinez u 71. minutu kada je sa bele tačke povisio prednost Intera na 4:1.

U nastavku je izgledalo kao da se Inter uspavao, na terenu je postojao samo Sasuolo. Prvo je Đuričić u 74. minutu doneo radost domaćim igračima. Primio je loptu na ivici šesnaesterca, Handanović nije mogao da reaguje 4:2. Džeremi Boga u 82. minutu postiže novi gol za Sasuolo, nakon solo prodora jako je šutirao, a lopta završava uz desnu stativu. Na kraju 3:4.