0

PRIMERA: Goleada u Sevilji, zaustavljen Sosijedad

Objavljeno: 29.09.19 u 23:26

U poslednjem meču 7. kola španske Primere Sevilja je pobedila Real Sosijedad sa 3:2 (1:1) i zaustavila ga u pohodu ka vrhu tabele.

Mogla je ekipa iz San Sebastijana da pretekne lidera Real Madrid da je kojim slučajem slavila u Andaluziji. Ipak, Sevilja je pokazala da je u ovom trenutku kvalitetniji tim.

Gosti su poveli posle nove sjajne akcije, već nekoliko puta viđene ove sezone, Januzaj je sjajno uposlio Ojarzabala, a ovaj pogodio – 0:1.

Sevilja je uzvratila u 18. minutu, Banega je poslao sjajnu loptu u kazneni prostor ka Nolitu, ovaj iz prve uhvatio volej i pogodio u dalji ugao za 1:1.

Domaćin je poveo u 47. minutu, Navas je asistirao do Okamposa, a Argentinac se sjajno snašao za 2:1. Sevilja je do duple prednosti stigla u 80. minutu golom Vaskeza. Real Sosijedad je uspeo samo da ublaži poraz golom Portua u 87. minutu na asistenciju Odegarda.

Golove sa utakmice možete pogledati OVDE.