0

SERIJA A: Inter i dalje maksimalan, Atalanta ubedljiva protiv Sasuola uz prelep gol Gomeza! (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.19 u 23:35

Inter i Atalanta su ostvarili trijumfe na gostovanjima u utakmicama šestog kola italijanske Serije A.

Atalanta je potpuno razbila ekipu Sasuola u večernjem terminu, a kanonadu učesnika Lige šampiona na najlepši mogući način najavio je Alesandro Gomez već u sedmom minutu. U stilu Maradone je prošao više od pola tima domaćina i na sjajan način zatresao mrežu.

Potom je Gosens povisio na 2:0 u 13. minutu, a potom je ponovo Gomez u 29. i Zapata u 25. minutu doneli Atalanti čak 4:0 na poluvremenu.

Sve što je Sasuolo uspeo do kraja meča bio je počasni pogodak Defrela u 62. minutu.

Sjajan niz u Seriji A nastavio je Inter, pobedom nad Sampdorijom u Đenovi, ovog puta uz gol Aleksisa Sančeza, prvi od kako je letos stigao iz Mančester junajteda.

Sensi je otvorio Đenovljane u 20. minutu, a onda je Sančez potvrdio sjajan start Intera dva minuta kasnije. Jankto je u 55. minutu dao nadu domaćinu, ali je to trajalo samo šest minuta jer je Galjardini ubrzo postavio konačnih 3:1 za neroazure.