0

PREMIJER LIGA: Klop očerupao i ‘svrake’ (VIDEO)

Objavljeno: 14.09.19 u 15:23

U premijernom meču 5. kola Premijer lige Liverpul je sa 3:1 (2:1) pobedio Njukasl i nastavio pobednički niz.

Da li je meč počeo idealno za četu Jirgena Klopa? Nije. Igrao se 7. minut kada je Acu asistirao do Vilemsa, a ovaj slabijom desnom nogom probušio Adriana – 0:1.

Nije ovo bila utakmica Liverpula lepa za oči, ali su ‘Redsi’ kasnije postigli tri gola. Prvi već u 28. minutu kada je Robertson asistirao do Manea, a Senegalac otvorio stopalo i postigao prelep gol za 1:1.

Do poluvremena Liverpul je okrenuo. Bio je to novi sjajan pas Robertsona ka Maneu, golman Njukasla Dubravka je svoju loptu ispustio, a Salah pogodio praznu mrežu – 2:1.

Školsku akciju, najlepšu na utakmici, videli smo u 72. minutu. Salah i Firmino su odigrali sjajan dupli pas, a Egipćanin je pogodio za 3:1. Liverpul ima svih pet pobeda i vodeći je tim Premijer lige.

LIVERPUL – NJUKASL 3:1