Partizan je putem zvaničnog sajta obavestio javnost  da je Disciplinsko Apelaciono veće UEFA, odbilo žalbu FK Partizan na prvostepenu odluku, koju je donela Disciplinska komisija UEFA, nakon utakmice FK Partizan – Jeni Malatjaspor.

Nakon usmenog saslušanja i argumenata koje su u Nionu izložili Milorad Vučelić, predsednik FK Partizan i prof. dr Vladimir Vuletić, potpredsednik, a pred Većem sudija iz Holandije (predsedavajući), Italije, Francuske i Grčke, Žalbeno veće je donelo odluku o potvrđivanju prvostepene odluke.


FOTO: FK Partizan

– Problem recidivizma i izuzetno obiman prekršajni dosije koji naš klub ima, bili su najveća prepreka usvajanju žalbe – navodi se na sajtu Partizana.

Prva utakmica grupne faze UEL FK Partizan – FK AZ Alkmar igraće se u četvrtak 19.09.2019. godine, bez prisustva publike, odnosno uz ponovno aktiviranje opcije Diciplinskog pravilnika o prisustvu gledalaca do 14 godina, članova Omladinske škole FK Partizan i škola fudbala širom Srbije.

FK Partizan poziva sve zainteresovane škole fudbala da se jave našem klubu radi prisustva navedenoj utakmici. Telefon za prijave: 011/2197437 – putem zvaničnog sajta poziva Partizan… 

Foto: FK Partizan