0

MAT U TRI POTEZA: Vrlo jednostavna akcija Srbije i sjajan pogodak Radonjića, Luksemburg uzvratio (VIDEO)

Objavljeno: 10.09.19 u 22:10

Srbija je u 55. minutu duplirala prednost u Luksemburgu – Nemanja Radonjić za 2:0.

Uspeli su ‘orlovi’ da odbiju sve nalete Luksemburžana i da posle 10 minuta igre u nastavku duplira svoje vođstvo. Učinio je to Nemanja Radonjić na sjajan način.

Golman Marko Dmitrović je ispucao loptu iz svog kaznenog prostora, Sergej Milinković-Savić je glavom spustio loptu do Radonjića, koji ju je primio i na sjajan način pogodio bliži ugao gola domaćih.

Samo desetak minuta kasnije David Turpel je ponovo vratio jedan gol razlike, posle dosta smušene reakcije odbrane ‘orlova’ i previše lako primljenog gola sa svega pet ili šest metara.